• fenerbahçe

  10048.
  selçuk inan , hamit , sneijder transfer harekatında galatasaray'dan küsküyü yiyen , bu sezon alper potuk'a talim eden takımdır. yalan söylemek olmaz şimdi alper'i galatasarayda görmek isterdim bir galatasaraylı olarak doğrudur. ama inanın fenerbahçe'nin alper'i almaya daha çok ihtiyacı vardı. alper'i de galatasaray alsaydı gelecek sene ligi oynamaya gerek kalmazdı vallahi.
  -5 ... en asaletli duygularin adami
 • alper potuk

  380.
  selçuk inan'lı hamit'li sneijder'li ve gitmez ise melo'lu galatasaray'a gitme yerine selçuk şahin'li mehmet topuz'lu meiresli ve emre abisinin olduğu takıma kendi isteği ile gidiyorsa bir şey diyemeyeceğim futbolcudur. galatasaray alper'i almazsa çok bir şey kaybetmez , fener alırsa ki aldı deniliyor bu rekabeti artırır biraz. 10 puanla değilde 5 puan farkı ile şampiyon oluruz bu.
  8 -13 ... en asaletli duygularin adami
 • fair play ligi sonuncusunun galatasaray olması

  1.
  sadece kartlara göre değerlendiren bir fair play sıralamasıdır. en çok kart galatasaray'a gösterildiğine göre hakemleri federasyonu hepinizi üst üste koyup şampiyon olarak sikertmiş oluyoruz böylece.
  6 -4 ... en asaletli duygularin adami
 • günün tek cümlelik özeti

  10294.
  (bkz: pazartesi sendromu)
  1 ... en asaletli duygularin adami
 • yapması göt isteyen şeyler

  39.
  askerken koğuşta öğleye kadar uyumak.
  ... en asaletli duygularin adami
 • bir çocuğu sırf fenerbahçeli olduğu için ağlatmak

  16777199.
  ağlatma filan olmamıştır. şampiyonluğu kaçıran fenerbahçelilerin gündem değiştirme çabası. ayrıca illa fenerbahçe formalı bir çocuk istiyorsanız. bence siz ağlamayın. http://www.anatoliamed.co...n-%C4%B0dman-Yurdu-11.jpg not: hakan balta'nın önünde ki çocuğun formasına dikkat.
  -1 ... en asaletli duygularin adami
 • bir çocuğu sırf fenerbahçeli olduğu için ağlatmak

  16777209.
  şampiyonluğa gölge düşürmek için ellerinden geleni yapan beyaz tv'nin beyaz futbol haberi. madem bu kadar çok duyarlısınız reyhanlıda'ki saldırı için sadece galatasaray taraftarının pankart açtığını da konuşun. ya da geçen hafta insanlık suçu yapılan ırkçılık için galatasaray taraftarının ezeli rakibi fenerbahçenin siyahi oyuncuları için ( sow webo) destek pankartı açtığını da konuşun. yüreğiniz yetiyorsa tabii. edit: ağlatma haberi külliyen yalandır götünüzden uydurmayın.
  -5 ... en asaletli duygularin adami
 • ramazan ayı

  83.
  yine yeniden yaklaşan mübarek ay'dır. biraz sabır gerektirecek ama ramazanın yaz aylarına denk gelmesi güzel bir şey.
  2 ... en asaletli duygularin adami
 • 10 puan fark yediği takımı yendim diye sevinmek

  1.
  tipik fenerli kafasında olan fenerbahçelilerin durumudur. dünya basınında bunu duysalar adama gülerler. rakibe ciddi anlamda puan farkı takarak şampiyon olmuş takımın sevinmesi mi normaldir , yoksa sonucu değiştirmeyen sırf sidik yarıştırma muhabbetine girmek için rakibi yendim diye bayram yapmak mı.
  2 -2 ... en asaletli duygularin adami
 • sözlük yazarlarının dinleri

  92.
  (bkz: yaz müslüman)
  ... en asaletli duygularin adami
 • fatih terim

  3221.
  türk futbolunun atatürk'ü.
  2 -1 ... en asaletli duygularin adami
 • galatasaray

  10691.
  2 senedir ezeli rakibine 9'ar ve 10'ar puan fark takarak şampiyon olan , türkiye'nin en iyi futbol takımı. birileri kanırtmak mı demişti. play of'u getirenler de karşı koyamadı galatasaray'a. galatasaray koydu onlara.
  5 -2 ... en asaletli duygularin adami
 • didier drogba

  2279.
  baba gibi adam. müthiş müthiş. bu karakterde , bu şöhrette , bu adamlıkta ve bu kalite de bir futbolcusu olmadığı için fenerbahçeliler tarafından kıskanılan oyuncu. iyi ki gelmişin galatasaray'a kara aslan.
  -1 ... en asaletli duygularin adami
 • arda turan

  4427.
  türkiye'ye geri döneceği söylenen eski yıldızımız. galatasaray'a tekrar geldiği takdirde sneijder'e yer bulamayacağımız aşikar. arda gelirse takım 4-3-3 oynar. bu sadece sneijder'i değil selçuk - melo sistemini de bozabilir. bence en iyisi kalsın atletico'da. biliyorum ki arda'nın aklı galatasaray'da. bu kadroya iştahı kabarıyor belli ki.
  2 ... en asaletli duygularin adami
 • gökhan gönül

  1098.
  seviyesiz ve volkan abisini emre abisini örnek alan tipik fenerbahçe topçusudur. şahibeli sezonu aynı puanda bitirmiş ve kanırta kanırta şampiyon olduk demiş. gökhancım bu sene puan farkı kaç 10. kanırta kanırta değil sikerte sikerte şampiyon galatasaray.
  3 -2 ... en asaletli duygularin adami
 • galatasaraylı olmak için gerekli şartlar

  107.
  şan , şeref ve zeka.
  4 ... en asaletli duygularin adami
 • claudio andrea taffarel

  77.
  efsane galatasaray kalecisidir. bugün yine her 17 mayıs'ta olduğu gibi galatasaray - arsenal maçının 120 dakikasını izledim ve yine kendi kendime dedim ki tafi'nin heykelini dikmek gerekir.
  2 ... en asaletli duygularin adami
 • lahmacun yiyip ayran içen köylü kesim

  2.
  en güzel duyguların köylüsüdür.
  ... en asaletli duygularin adami
 • sertap erener in en güzel şarkısı

  16777212.
  (bkz: everyway that I can)
  -1 ... en asaletli duygularin adami
 • zaga

  39.
  okan bayülgenin eski talk show programı. beyaz show tarzındaydı. ama emin olun zaga yeniden yayınlansa şuan ki beyaz show'dan daha fazla reyting alırdı.
  ... en asaletli duygularin adami
 • yeni şeyler getiriyorum